22 lutego 2005, Produkty, Pomysł na

Nowy POMYSŁ marki WINIARY NA przygotowanie smacznych dań

 

Marka WINIARY wprowadza właśnie do sprzedaży nową grupę produktów – WINIARY „Pomysł na ...”. Pod nazwą tą sprzedawane będą produkty, które dotychczas znane były jako WINIARY „Fix”. Zmianie uległa nie tylko nazwa, ale również udoskonalono receptury, zmieniono opakowanie i sposób komunikacji.

 WINIARY „Pomysł na ...”, to 10 nowych pomysłów na smaczne i łatwe w przygotowaniu dania. Jest to idealna propozycja dla osób, które oszczędzając czas chcą przygotować obiad lub ciepłą kolację. Dzięki propozycji „Pomysł na...” nawet osoby, które nie mają dużego doświadczenia w gotowaniu mogą w krótkim czasie przygotować smaczne dania. W większości wypadków nie są to dania gotowe – nadal należy do nich dodać np. mięso, śmietanę, paprykę lub pieczarki, przez co smak otrzymanej potrawy jest jeszcze bardziej naturalny i kremowy. W torebce znajdują się wszystkie przyprawy, warzywa, bądź inne dodatki, które za każdym razem gwarantują nam ten sam smak potrawy. Apetyczny wygląd, świetny smak i doskonały aromat – jak najlepiej można opisać danie przygotowane z pomocą „Pomysł na ...”.

 Wśród nowości znajdziemy nowe pomysły na smaczne przyrządzenie kurczaka. Zarówno „Pomysł na ... Kurczaka z papryką”, jak i „Pomysł na ... kurczaka z pieczarkami” powinien znaleźć wielu koneserów wśród polskich konsumentów. Nowa gama produktów to również poszerzenie propozycji tak lubianych przez polskich konsumentów dań kuchni włoskiej. „Pomysł na ... Spaghetti Napoli z bazylią i mozzarellą” to połączenie doskonałego sosu pomidorowego z dodatkiem słynnego włoskiego sera oraz aromatycznej bazylii, który powinien skusić swym smakiem i aromatem każdego amatora włoskiego spaghetti. Dania ”Pomysł na...” WINIARY bardzo łatwo można znaleźć na półce sklepowej, ponieważ charakteryzują się nowym, wyróżniającym się barwnym opakowaniem, z przyciągającymi wzrok zdjęciami apetycznych dań. Poza tym zaprojektowano je w sposób, który przypomina wyrwaną z książki kucharskiej kartkę z przepisami kulinarnymi. Konsument łatwo będzie mógł zorientować się co jest mu potrzebne do przygotowania wybranego dania dzięki wskazówkom, które znajdują się w części nazwanej „listą zakupów”. Na odwrocie opakowania znajduje się czytelny przepis na przyrządzenie dania, który przedstawiony jest w postaci kilku kroków, a każdy z nich zobrazowano czytelnymi piktogramami. Dodatkowo umieszczono tam również informacje o pomocnych ciekawostkach kulinarnych. Dla osób, które chciałyby skorzystać z innej propozycji na przygotowanie dania, na odwrocie opakowania umieszczono, także Pomysł na... nowe danie – propozycję Serwisu Konsumenta WINIARY na wykorzystanie produktu do przygotowania jeszcze bardziej urozmaiconej potrawy. Cena sugerowana na półce jednego opakowania wynosi ok. 2,40 PLN.

 W ofercie „Pomysł na ...” WINIARY znajduje się 5 smaków już istniejących – poddanych tylko gruntownej zmianie. Udoskonalono receptury, dzięki którym produkty zawierają teraz więcej składników, gwarantują lepszy smak przygotowanych dań. Są to:

·               Pomysł na Kurczaka po chińsku

·               Pomysł na Spaghetti Napoli

·               Pomysł na Spaghetti po boloński

·               Pomysł na Kotlety mielone

·               Pomysł na Gulasz

oraz pięć absolutnie nowych smaków:

·               Pomysł na ... Spaghetti Napoli z mozzarellą i bazylią

·               Pomysł na ... Zapiekankę Serową

·               Pomysł na ... Kurczaka z papryką

·               Pomysł na ... Kurczaka z pieczarkami

·               Pomysł na ... Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym

 Wprowadzeniu na rynek nowości „Pomysł na ...” WINIARY towarzyszyć będzie kampania reklamowa w czołowych stacjach telewizyjnych.

 

 

Załączniki komunikatu